Michelin podepisuje tříletou smlouvu se společností China Coal Pingshuo

Michelin podepisuje tříletou smlouvu se společností China Coal Pingshuo

 

Michelin podepisuje tříletou smlouvu se společností China Coal Pingshuo, která poskytne těžařskému gigantovi inovativní řešení

  

Michelin a China Coal Pingshuo, největší povrchový uhelný důl v Číně, podepsali 10. července 2008 v Clermont Ferrand tříletou obnovitelnou smlouvu na poskytování nového typu služeb.
Vedoucí čínský producent uhlí těženého z povrchových dolů (73 milionů tun v roce 2007) China Coal Pingshuo uzavřel smlovu s Michelinem na poskytování a údržbu pneumatik velikosti 53/80 R63 pro nákladní auta Komatsu 930E používaná v dolech.
Coby vedoucí společnost na čínském trhu se 63 palcovými pneumatikami podepsal Michelin s Pingshuo smlouvu na dodávání pneumatik již v květnu 2007. V květnu 2008 si ten samý zákazník opět zvolil Michelin mezi 186 společnostmi jako svého Dodavatele roku.
Služby, které ode dneška Michelin poskytuje, pomohou prodloužit životnost pneumatik, čímž udrží vozidla v dole déle v provozu. Tím se naopak sníží provozní náklady a vzroste produktivita aniž by se jakkoli snížila vysoká úroveň bezpečnosti.
Cílem této servisní smlouvy je optimalizace podmínek používání 63 palcových pneumatik na vozidlech v dolech. Pro dosažení tohoto cíle povedou specializovaní mechanici Michelinu ve spolupráci s týmy China Coal Pingshuo servisní dílnu, kde mimo jiné bude probíhat montáž, demontáž a oprava, kontrola tlaku a jeho udržování na správné úrovni a samozřejmě mnoho jiných dalších činností, které by mohly zajistit maximální optimalizaci podmínek pro užívání pneumatik.
V době, kdy hrozí nedostatek surovin a pneumatik, znamená toto partnerství s China Coal Pingshuo závazek maximálně podporovat snahu zákazníka snižovat provozní náklady a zároveň zajistit nejvyšší úroveň bezpečnosti na pracovišti.