Michelin Primacy HP je schválena do originálního vybavení 13 nových vozidel

Michelin Primacy HP je schválena do originálního vybavení 13 nových vozidel

Pneumatika Michelin Primacy HP je po roce svého uvedení na trh schválena do originálního vybavení 13 nových vozidel

 

(Paříž) — Pneumatika Michelin Primacy HP je po roce svého uvedení na trh schválena pro použití na 13 nových vozidlech různých tříd od manažerských a cestovních sedanů po minivany a sportovní coupé. Každá významná kategorie na automobilovém trhu roku 2007 obsahuje modely vybavené touto pneumatikou.

Pneumatika Michelin Primacy HP je součástí originálního vybavení vozidel Audi A3, A4 a TT, Citroën Picasso, Ford Mondeo a Galaxy, Kia Cee'd a Opirus, Lexus GS, Peugeot 607, Renault Laguna, Toyota Auris a Volvo S80.

Michelin Primacy HP, nejnovější přírůstek řady letních pneumatik společnosti Michelin, poskytuje přinejmenším o 25 % delší životnost běhounu než jakákoli konkurenční pneumatika ve stejné prémiové řadě. Jedná se o zjištění vyplývající z nezávislého testu, který ve třetím čtvrtletí roku 2005 provedla společnost TÜV SÜD Automotive, nezávislá německá společnost poskytující technické služby s působností v automobilovém průmyslu.

Michelin Primacy HP zajišťuje delší životnost běhounu, aniž by v průběhu její prodloužené životnosti došlo ke kompromisu výjimečné bezpečnosti. Ve srovnání s přímou konkurencí poskytuje také nejnižší valivý odpor, což napomáhá úspoře paliva a tím pádem snížení emisí skleníkových plynů.

Tyto vlastnosti v oblasti bezpečnosti, životnosti a ochrany životního prostředí jsou důvodem, proč byla pneumatika Michelin Primacy HP ke dnešnímu dni schválena do originální výbavy již 13 vozů.