Zúčastněte se soutěže společnosti Continental ContiFanContest a vyhrajte jeden z jedenácti zájezdů all-inclusive pro dvě osoby na Světový pohár FIFA 2010

Zúčastněte se soutěže společnosti Continental ContiFanContest a vyhrajte jeden z jedenácti zájezdů all-inclusive pro dvě osoby na Světový pohár FIFA 2010

Oficiální sponzor Světového poháru FIFA 2010 v Jihoafrické republice zahajuje mezinárodní soutěž s atraktivními cenami pro on-line zákazníky.

Hannover, listopad 2009. Společnost Continental AG spustila na své fotbalové stránce www.ContiSoccerWorld.com, která je k dispozici ve čtyřech jazycích, soutěž ContiFanContest. Při této příležitosti jako oficiální sponzor pozvala všechny fotbalové fanoušky, kteří se chystají na Světový pohár FIFA 2010, k účasti ve video soutěži. Brzy se objeví také on-line hra „FanGame“. Aby se účastníci soutěže ContiFanContest dostali do slosování, musí splnit šest z osmi nabízených úkolů. Hlavní cenou, o niž budou soutěžit všichni účastníci, kteří se dostanou do slosování, je jeden z 11 třídenních zájezdů all-inclusive pro dvě osoby na Světový pohár FIFA 2010 v Jihoafrické republice včetně letenek, ubytování v hotelu, safari a lístků na zápas v Johannesburgu. Soutěž ContiFanContest končí 4. prosince 2009, v den, kdy budou v Jihoafrické republice rozlosovány skupiny Světového poháru FIFA 2010.

Dirk Rockendorf, vedoucí elektronického obchodu s pneumatikami pro osobní a lehká nákladní vozidla uvedl: „Fotbaloví fanoušci z celého světa mohou video soutěž využít k tomu, aby nám ukázali, jak fandí svému (národnímu) mužstvu a jak je podporují. Zúčastnit se soutěže je docela snadné: stačí jednoduše pořídit krátkou video ukázku, nahrát ji na YouTube a vložit na naši stránku ContiSoccerWorld. Ostatní uživatelé si potom mohou videa prohlížet a hodnotit je buď přímo na stránce ContiSoccerWorld nebo na stránce www.youtube.de/contisoccerworld.”

Hra FanGame, která začíná v listopadu, se také týká fandění vašemu oblíbenému mužstvu. Účastníci musí mačkat různé kombinace kláves uvedené v pokynech ke hře. Čím lepší kombinace kláves budou používány, tím lepší bude atmosféra na tribuně, a tím větší podpory se dostane vašemu mužstvu.

 

S obratem přesahujícím v roce 2008 24 miliard EUR představuje společnost Continental jednoho z předních světových dodavatelů pro automobilový průmysl. Jako dodavatel pneumatik, brzdných systému, systémů a součástí pro pohonné ústrojí a šasi, přístrojové techniky, automobilové elektroniky a technických elastomerů, přispívá Continental ke zvýšení jízdní bezpečnosti a také k ochraně globálního klimatu. Společnost v současné době zaměstnává přibližně 134 000 zaměstnanců na téměř 190 místech v 37 zemích.

Continental je v Evropě tržním lídrem v oblasti pneumatik pro osobní a lehká užitková vozidla. Celých 30 % nových automobilů vyrobených v Evropě opouští výrobní linky na pneumatikách Continental. Divize pneumatik koncernu Continental je oficiálním partnerem FIFA World Cup 2010TM, který se bude konat v roce 2010 v Jihoafrické republice. Další informace naleznete na stránkách www.ContiSoccerWorld.com, www.ContiFanWorld.com a www.conti-online.com.

 

Barum Continental spol. s r. o.

Divize marketing

www.conti-online.cz
www.barum-online.cz