Barum Bravuris 2

Barum Bravuris 2

Pneumatiky Barum Bravuris 2 od světoznámé, původem české společnosti Barum Continental v sobě spojuje jen ty nejlepší vlastnosti, jaké vám může pneumatika pro osobní automobily nabídnout. Již podle jejího asymetrického dezénu, který zajišťuje optimální kontakt pneumatiky jak na mokré, tak i na suché vozovce, můžeme vidět, že nám Bravuris 2 přináší excelentní ovladatelnost nejen na suchu, ale i za mokra.

Nový dezén Bravuris 2 a použitá běhounová směs jsou zárukou vysoké životnosti těchto pneumatik, jelikož díky nim dochází k nižší deformaci pneumatik. Rozdílní počet bloků na vnější a vnitřní straně pneumatiky, kdy na vnější straně je méně tuhých bloků, což zajišťuje rychlejší přenos sil při zatáčení, je důvodem nejen precizní a rychlé odezvy v zatáčkách, ale také velmi dobrého vedení v přímém směru jízdy. Naopak díky vyššímu počtu tuhých bloků na vnitřní straně pneumatiky Barum Bravuris 2 se snižuje riziko aquaplaningu. Tyto pevné bloky na vnitřní straně tedy zajišťují lepší trakci a jízdní vlastnosti na mokré vozovce a chrání váš vůz proti aquaplaningu.

Použitá kombinace dezénových bloků a pásů, díky které je tuhost dezénových bloků, poskytuje rovnoměrný tlak na vozovku. Díky tomu nabízí pneumatiky Barum Bravuris 2 skvělý záběr na suchu i mokru a kratší brzdnou dráhu.

Ve srovnání s předchozím typem této pneumatiky došlo k výraznému zlepšení kilometrového výkonu. Zlepšily se také další jízdní vlastnosti, mezi které patří ovladatelnost vozidla, brždění na různých typech vozovky od mokré, po suchou, a mimo jiné se také snížila hlučnost pneumatik, což vede k vyššímu komfortu za jízdy.