Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2

Seznamte se s jedinečnou pneumatikou Barum Brillantis 2.

Tato nová pneumatika pro osobní automobily, Brillantis 2 od společnosti Barum Continental, je nástupním modelem původní pneumatiky Brillantis. Hlavní změna u tohoto modelu pneumatiky nastala především použitím asymetrického dezénu s tuhým vnějším ramenem a zvolením plochého profilu pneumatiky. To má za následek zvýšení životnosti a v neposlední řadě také zlepšení jízdních vlastností.

Plochý profil pneumatiky Brillantis 2 zajišťuje mnohem rovnoměrnější rozložení tlaku, což v konečném důsledku vede k vyššímu kilometrovému výkonu. Zmíněný asymetrický dezén s tužší vnější stranou přináší bezpečnější jízdu i při těch kritičtějších situacích, které mohou během jízdy nastat. Díky drážkám, umožňujícím neustálý průtok vody nabízí pneumatika Barum Brillantis 2 také vyšší bezpečnost a kratší brzdnou dráhu při jízdě na mokré vozovce a omezuje tak možný aquaplaning. Díky mnohem menšímu průřezu příčných drážek má nová Brillantis 2 nižší valivý odpor, než její předchůdkyně, je tedy také mnohem méně hlučná.

Společnost Barum Continental je největším českým výrobcem pneumatik a od roku 1999 toto prvenství získala i v evropském kontextu. Dlouhá tradice výroby pneumatik a kvalitní zpracování výrobků, to jsou benefity, které nám značka Barum může bezpochyby nabídnout.

Letní pneumatiky Barum s dezénem Brillantis 2 jsou opravdu univerzálním řešením pro váš osobní vůz. Snoubí v sobě skvělé jízdní vlastnosti s vysokou životností a přijatelnou cenou.