Bezpečná jízda na zimních pneumatikách Blizzak DM-V2

Bezpečná jízda na zimních pneumatikách Blizzak DM-V2

Zimní pneumatika Blizzak DM-V2 od firmy Bridgestone Europe je skvělou volbou pro automobily CUV a SUV. V porovnání s předchozím modelem této pneumatiky, má nový Blizzak DM-V2 hned několik výhod. Jak výrobce uvádí, nová verze s sebou přináší lepší jízdní vlastnosti na zledovatělém povrchu, zásadně lepší handling i vyšší stupeň trakce. Tyto nové pneumatiky přichází s dezénem a směsí nové generace, a díky tomu vám zajistí větší kontrolu nad vaším autem, a to především při jízdě na ledové a zasněžené vozovce, sněhové břečce i v dalších myslitelných a méně příznivých zimních podmínkách.

Zmírnění míry prokluzu a mnohem účinnější brzdění díky kvalitnímu odvodu sněhu, břečky i vody z pneumatik. To jsou výhody, které přináší nová směs běhounu Bridgestone Multi-Cell©, použitá při výrobě těchto pneumatik. Jejich dezén je také o patřen o 15% více hran, díky kterým je pneumatika přilnavější na sněhem pokrytém podkladu. Rovnoměrně rozložený tlak na styčnou plochu během jízdy se pak stará o skvělou přilnavost a především také stabilitu, která je v zimních obdobích na silnicích neocenitelným benefitem.

Blizzak DM-V2 pro SUV jsou k dostání v 29 rozměrech o průměru 15" až 20", pro kola s indexy S, R a T a profilovými čísly 40 až 80. Tyto pneumatiky byly navrženy tak, aby obstáli i v těch nejhorších mrazivých podmínkách, proto se na jejich výborné vlastnosti můžete v zimě spolehnout a víte, že budete v bezpečí.

Řada Blizzak, kterou přináší společnost Bridgestone již několik desetiletí, to jsou zimní bezhřebové pneumatiky, které obstojí i v nepříznivých zimních podmínkách. Společnost Bridgestone podle vlastních slov stále vylepšuje ty nejlepší severské pneumatiky, tak, aby byly jejich provozní vlastnosti stále lépe připravené na jakýkoli povrch vozovky, který vás může v zimě na vašich cestách potkat.