Bojíte se skrytých poplatků? U Axa-pneu se bát nemusíte!

Bojíte se skrytých poplatků? U Axa-pneu se bát nemusíte!

Určitě už jste slyšeli o nepoctivých obchodnících, kteří si za své služby na eshopu účtují vysoké skryté poplatky. O takových poplatcích se zákazník většinou dozví až po dokončení objednávky a v tu chvíli je již téměř nemožné se jim vyvarovat. V poslední době se s podobnými nekale jednajícími eshopy – nejen s pneumatikami - roztrhl pytel. Proto bychom vás rádi ujistili, že s námi se vám taková nepříjemnost nestane.

Mnozí obchodníci uvádějí u prodávaných výrobků na eshopu cenu bez započítaného DPH, bez dalších poplatků, které mají uvedeny na těžko dohledatelných stránkách a podobně. Takové poplatky se často týkají dražší dopravy, může jít ale i o takzvané manipulační poplatky, nebo poplatky skryté pod jinými názvy, jejich cílem je však vždy vyšší zisk obchodníka. Jako zákazník se pak můžete dočkat nemilého překvapení, pokud si zboží z takového eshopu objednáte. Jak se však podobným nepříjemným poplatkům vyhnout? Důležité je, přečíst si vždy důkladně veškeré smluvní a obchodní podmínky prodejce. Nejlepším doporučením však je nakupovat od důvěryhodných obchodníků, na eshopech, které u vystavených výrobků uvádí vždy konečnou cenu s DPH a neskrývají před vámi žádné další poplatky.

Axa-pneu dbáme na to, abyste vždy věděli, kolik přesně zaplatíte a neúčtujeme si žádné skryté poplatky. U všech produktů na eshopu uvádíme vždy konečné ceny včetně DPH, takže přesně víte kolik za pneumatiky zaplatíte. Co se týče dopravy, účtujeme si 49 Kč za kus, a tak se při objednávce cena nijak závratně nenavýší, a to ve srovnání s jinými eshopy, které si za dopravu jednoho kusu pneumatiky účtují třeba i 100 Kč, to vás pak konečná faktura může velmi nemile překvapit.

U nás se tedy skrytých poplatků opravdu bát nemusíte. Pneumatiky si vyberete za konečnou cenu s DPH a dopravu hradíte podle uvedených podmínek.