Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

Model Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 určené pro SUV a čtyřkolky do terénu nabízí všechny vlastnosti, které byste si od letní pneumatiky mohli přát. Skvělou přilnavost, výbornou ovladatelnost a citlivost řízení. Jaké konkrétně mají vlastnosti? Přesné a rychlé ovládání, jedinečný zážitek z jízdy a skvělou stabilitu při jízdě v zatáčkách.

Při tvoření popisovaného modelu se společnost Bridgestone inspirovala ve street ralley a jejich pneumatiky vám proto zajistí jedinečný zážitek z jízdy. Vyztužené boční stěny napomáhají menší deformaci pneumatiky, gumy nejsou hlučné a samozřejmostí je skvělá přilnavost za sucha i za mokra.

 

Skvělé za sucha i za mokra

Pro garanci skvělého ovládání automobilu na suchém povrchu pneumatiky využívají hned několika technologií. Jednou z nich je centrální žebro, garantující lepší reakce auta a jistější vedení vozu. Široký posun drážek zajišťuje lepší odezvu při řízení a kombinace bloků posiluje tuhost a deformaci běhounu. Pneumatiky díky tomu lépe udržují kontakt se silnicí a lépe drží.

Technologie drážek pulse lépe odvádí vodu a zvyšuje tak ovládání automobilu za mokrého počasí. Snížení valivého odporu pneumatiky garantuje využití směsi na silikovém základě, která navíc také napomáhá lepšímu ovládání za mokra.

Oproti starší verzi model Potenza Adrenalin RE002 zachoval nebo zlepšil původní vlastnosti, ať už se jedná o jízdní stabilitu či zatáčení.

Výrobce navíc slibuje, že s pneumatikami Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 doslova ucítíte cestu pod sebou. Chcete si to ověřit na vlastní kůži? Kontaktujte nás, poradíme vám, co je proto třeba udělat.