Bridgestone Turanza T001

Bridgestone Turanza T001

Cestovní pneumatika Turanza T001 od společnosti Bridgestone v sobě spojuje, pohodlí, bezpečnost i výkon. To vše díky inovativnímu designu vzorku běhounu a nejnovější konstrukci. Turanza T001 je novou vlajkovou lodí řady Touring, která se vyznačuje nejen prvními třemi jmenovanými vlastnostmi, ale k nimž se ve všech pneumatikách této řady přidává také vysoká odolnost a šetrnost k životnímu prostředí. Turanza T001 byla vyrobena za pomoci vskutku nejmodernějších technologií firmy Bridgestone. Tato skvělá cestovní pneumatika vám zajistí pohodlnou jízdu i do těch nejvzdálenějších cílů.

Při výrobě pneumatiky Bridgestone Turanza T001 byla použita technologie NanoPro-Tech ™, která zajišťuje snížení valivého odporu pneumatiky, což se projevuje také na snížení spotřeby paliva. Dlouhé životnosti pneumatiky Turanza T001 bylo docíleno použitím plochého profilu. Životnost se zvýšila o 15% oproti předchozímu typu pneumatiky (Turanza E300). Široké drážky pro odvod vody zajišťují co nejvyšší úroveň bezpečnosti na mokré vozovce. Příčná a podelná ramena jsou opatřena vysoce tuhými bloky pro vynikající jízdní vlastnosti a maximální brzdnou sílu pneumatik.

Spolu s nízkým valivým odporem a neuvěřitelně tichou jízdou, poskytují pneumatiky Bridgestone Turanza také mimořádnou stabilitu ve vyšších rychlostech a skvělý výkon i na dlouhé vzdálenosti. Všechny tyto aspekty přispívají k tomu, že vám tyto pneumatiky přináší radost z hladké a pohodlné jízdy. Samozřejmostí je zde i optimální přilnavost, která umožňuje spolehlivé brždění nejen na suché, ale především také na mokré vozovce.