Bridgestone vlastní slovenskou společnost A.R.S.

Bridgestone vlastní slovenskou společnost A.R.S.

Společnost A.R.S. je na slovenském trhu již více než 20 let. Vedoucího postavení v segmentu řešení pro fleetové zákazníky získala společnost postupným vývojem. Nyní se jí daří pro své zákazníky zajišťovat nižší celkové náklady na pneumatiky a také poskytovat ty nejkvalitnější služby. Vzhledem k velikosti firmy, která pokrývá celý slovenský trh a kromě množství servisních dílen vlastní také provozovnu sloužící k vývoji nových pneumatik, toto firemní zázemí nyní nově působí pod označením „Partner Bridgestone“.

Největší výrobce gumárenských produktů a pneumatik, společnost Bridgestone, je od nedávna většinovým vlastníkem slovenské společnosti A.R.S.. Ta je jednou z největších firem na slovenském trhu pneumatik. Co přinese oběma společnostem jejich obchodní propojení? Především to bude zajištění jejich stabilního růstu na trhu a také napomůže lepšímu přístupu kvalitních gumárenských produktů ke koncovému zákazníkovi. Díky spojeni Bridgestone a A.R.S. se k zákazníkům mohou dostat ty nejkvalitnější produkty i služby na nejvyšší úrovni.

Obě společnosti působící na trhu pneumatik získali díky tomuto spojení mnoho výhod, které bude jistě možné na slovenském trhu s pneumatikami postřehnout. Ředitel obchodní jednotky společnosti Bridgestone Antonio Iannetta se nechal slyšet, že je přesvědčen o tom, že díky jejich pokrytí trhu, orientaci na zákazníky a zaměstnance i četným zkušenostem společnosti budou schopni napomoci dalšímu rozvoji organizace A.R.S., a zároveň obou společností. Spojením s Bridgestone se A.R.S. stane součástí sítě výrobců protektorů Bandag, což je jedinečná příležitost v rozvoji servisní strategie, která je zaměřená na co možná nejvyšší životnost pneumatik.

Kombinace silných stránek a know-ho obou společností jistě povede k úspěchu a podpoří tak působnost obou společností na trhu s pneumatikami pro užitkové vozy na Slovensku.