ContiCrossContact UHP

ContiCrossContact UHP

Pro SUV a 4x4, pro vysoce výkonná vozidla, pro rychlou jízdu na silnici, jsou tady pneumatiky ContiCrossContact UHP. Tyto pneumatiky mají velmi krátkou brzdnou dráhu, a to díky bionickému profilu, který se při brždění rozšiřuje. Bionický profil se zároveň také zužuje při jízdě, tyto vlastnosti napomáhají mimo jiné také k vyšší stabilitě v zatáčkách. Sportovní jízdní vlastnosti vám tyto letní pneumatiky poskytnou také díky asymetrickému profilu a vysoce tuhému dezénu.

Počet obvodových drážek se u těchto pneumatik liší podle zvolené šíře dezénu. Těchto drážek je tak pět, případně čtyři a poskytují vám skvělou ochranu před vznikem aquaplaningu. Díky již zmíněnému bionickému profilu, vytváří pneumatiky ContiCrossContact UHP mnohem širší kontaktní plochu při dynamickém zatížení. A co je výsledkem? Vysoká stabilita při jízdě v zatáčkách a také kratší brzdná dráha vozidla.

Robustní ramenní bloky se postarají o přesnou rovnou jízdu, optimální trakci a excelentní brzdný výkon. Ve spojení s obvodovým žebrem tyto bloky zajišťují přesnou stopu, výborné brždění a již zmíněné zlepšení trakce. Pro výkon vozidla byla také speciálně navržena moderní siliková směs běhounu. Tato speciální směs zajišťuje unikátní přilnavost k vozovce a zároveň excelentní adhezi s velice nízký valivý odpor.

Pneumatiky ContiCrossContact UHP vám přináší vysokou stabilitu v zatáčkách a přesnou jízdu v přímém směru. Velké bezpečnostní rezervy a vynikající handling, se postarají o vaši bezpečnou a pohodlnou jízdu. Pneumatiky jsou zároveň účinně chráněny proti aquplaningu. ContiCrossContact UHP vám zkrátka přináší pohodlnou a bezstarostnou jízdu. Pokud tedy hledáte pneumatiky pro své 4x4 SUV, s pneumatikami ContiCrossContact UHP budete zcela jistě spokojeni.