Debica Presto, rychlost si nese už ve jméně.

Debica Presto, rychlost si nese už ve jméně.

Nový model letních pneumatik od společnosti Debica nese název Presto. Je dostupná hned v několika velikostech a patří k pneumatikám, které jsou vytvořeny speciálně pro automobily s vysokým výkonem. Technologicky vyspělá konstrukce této pneumatiky zaručuje její dlouhou životnost a bezproblémový provoz i při vysokém výkonu. Konstrukce, která je tvořena čtyřmi žebry s dvojitým středovým žebrem, zajišťuje rychlou odezvu při řízení, což znamená i lepší ovladatelnost vozidla. Díky mnoha drážkám v dezénu, je z pneumatiky Presto efektivně odváděna voda, a to spolu s obsahem oxidu křemičitého ve směsi běhounu napomáhá k tomu, že nám tyto pneumatiky nabízí velice dobrou ovladatelnost na mokré vozovce. Samozřejmostí je také skvělá ovladatelnost na vozovce suché, a to díky asymetrickému dezénu a vyztuženým ramenním blokům. Asymetrický vzor pneumatiky Debica Presto je zodpovědný za optimální rozložení sil při styku pneumatiky s vozovkou a tím přispívá i k nižší míře jejího opotřebení.

Značená spotřeba paliva se podle daných rozměrů může lišit, pohybuje se mezi stupněm E-F, ovladatelnost pneumatik za vlhka je na stupnici značena jako C, a to pro všechny velikosti profilu. Hlučnost pneumatik Debica Presto se pohybuje mezi 68-70 dB.

Debica Presto je rozhodně pneumatikou pro náročné řidiče, která je ceněna pro svou bezpečnost a komfort, které vám zajistí i při vysoké rychlosti, jak už napovídá její název. Presto je rychlá pneumatika, která vám přinese radost z jízdy.