Dunlop SP StreetResponse 2

Dunlop SP StreetResponse 2

Sháníte nové letní pneumatiky? Nový model firmy Dunlop by mohl být tou nejlepší volbou právě pro vás! Proč? Jsou odolné, skvěle ovladatelné a mají velký kilometrový výkon.

 

Stabilita a přesnost

Model Dunlop SP StreetResponse 2 má množství skvělých vlastností. Velkým plusem je pevné středové žebro, které zajišťuje stabilitu a přesnost ovládání, asymetrické uspořádání zase zajišťuje lepší přilnavost pneumatiky na mokrém povrchu. Pneumatiky se proto chovají lépe na jakémkoli povrchu, jezdí vyrovnaně v zatáčkách i na rovných silnicích a mají kratší brzdnou dráhu.

Nová generace pneumatik Dunlop má plošší profil běhounu, do kontaktu se silnicí se tak dostane větší plocha pneumatiky a gumy díky tomu lépe drží. Povrch pneumatiky je vyrobený ze speciální směsi která napomáhá snížení valivého odporu a napomáhá šetřit palivo, aniž by přitom jakkoli omezila přilnavost automobilu na mokré silnici.

Popisovaný model má specifickou patní oblast, která zajišťuje lepší spojení mezi ráfkem a pneumatikou, čímž se zpřesňuje řízení. Zdokonalená stabilita a přesnost řízení navíc prodlužuje pneumatikám životnost, protože zmenšuje jejich opotřebení.

 

Skvělá přilnavost za mokrého počasí

Velkou výhodou nových Dunlop SP StreetResponse 2 je však i proměnnost objemu hmoty jejich dezénu. Pneumatiky tak poskytují vysokou úroveň odolnosti vůči aquaplaningu a zvyšují stabilitu vozu v zatáčkách. Vnější ramenní bloky zajišťují rychlé odvádění vody a tím ještě více posilují stabilitu vozu na mokré vozovce.

Navíc pneumatiky vynikají nízkou hlučností, vysokým kilometrovým výkonem a mají maximální účinnost po celou dobu životnosti.

 

Zaujaly vás? Vyzkoušejte je s námi!