Dunlop Sport Bluresponse

Dunlop Sport Bluresponse

Letní pneumatiky Dunlop Sport Bluresponse jsou skvělou volbou pro letošní jaro. Už proto, že podle nezávislých testů mají brzdnou dráhu v porovnání s konkurencí kratší až o tři metry. V mnohých testech spotřebitelů navíc získaly nejlepší ocenění a německý časopis Auto Zeitung je ocenil jako nejlépe se chovající pneumatiky na mokrém povrchu.

 

Skvělá přilnavost, malá hlučnost a šetření paliva

Skvělá přilnavost pneumatik na vozovce je zajištěná užitím speciálního polymerového materiálu a většími středovými drážkami na běhounu pneumatiky, které rychle odvádí vodu a snižují tak riziko aquaplaningu.

Navíc má model Bluresponse extrémně krátkou brzdnou dráhu díky užití inovativních bloků, které zvyšují kontakt auta s vozovkou a brzdnou dráhu značně zkracují. Využitím uzavřených ramenních drážek se navíc potlačuje hlučnost a jízda je díky tomu tišší a pohodlnější.

Aerodynamický tvar pneumatik zajišťuje řidičům menší spotřebu paliva. To je navíc posíleno ještě využitím nízkoteplotní směsi, která zmenšuje valivý odpor pneumatik a řidiči díky tomu podle výrobce mohou ročně ušetřit více než dva a půl tisíce korun.

 

Využité technologie

Model Sport Bluresponse využívá všech skvělých technologií vyvinutých společností Dunlop, pro řidiče to znamená všechny výhody, na které je od značky zvyklý. Lepší reakce automobilu za sucha i za mokra a skvělou ovladatelnost v zatáčkách zajišťuje multiprofilový běhoun, který zajišťuje plynulejší přechody při přímém vjezdu do zatáčky.

Technologie Maximum Flange Shield vytváří ochrannou nárazníkovou zónu a chrání tak ráfky kola, bezešvý pás, neboli technologie Hybrid Overlay zase snižuje obvodové deformace pneumatiky při vysokých rychlostech a zajišťuje tak vysokou stabilitu a rovnoměrné opotřebování gum.

Pokud vás skvělé vlastnosti pneumatik nepřesvědčily a váháte, zda je pro vás právě model Sport Bluresponse ten pravý, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme.