Dunlop Sport Maxx RT

Dunlop Sport Maxx RT

Novinka od proslulého výrobce pneumatik Dunlop, Sport Maxx RT je díky skvělé přilnavosti a brzdnému výkonu, skvělou volbou pro váš sportovně laděný vůz. Tyto pneumatiky se vyznačují skvělou přilnavostí jak na mokré, tak i na suché vozovce. Při vysokých rychlostech nabízí kratší brzdnou dráhu a poskytuje vám skvělou kontrolu v zatáčkách. V neposlední řadě šetří palivo díky speciálnímu dezénu. Pneumatiky Dunlop Sport Maxx RT jsou určeny především pro osobní automobily se sportovním potenciálem.


Skvělou přilnavost pneumatiky Sport Maxx RT, zaručuje technologie Adaptive Compound. Pneumatika využívá polymeru, vyvinutého speciálně pro sportovní automobily,díky kterému se maximalizuje kontakt s vozovkou. Nejen to, ale i hladké projíždění zatáček a celkovou lepší ovladatelnost a stabilitu vozidla i ve vyšších rychlostech zajišťují masivní vnější ramenní bloky. Opravdu inovativní bloky s názvem Short Braking zajišťují zkrácení brzdné vzdálenosti při sportovní rychlé jízdě.

Díky lehké konstrukci, která vede ke snížení valivého odporu pneumatik, se snižují nejen emise CO2, ale i spotřeba paliva. Podle evropského značení pneumatik spadají pneumatiky Sport Maxx RT do kategorie B-E, s ohledem na přilnavost na mokru se toto hodnocení pohybuje v rozmezí A-C a jejich hlučnost byla vyměřena na 65dB – 69dB, přesné údaje o konkrétním typu pneumatiky Sport Maxx RT naleznete přímo v popisu produktu v našem e-shopu.

Společnost Dunlop, je po celém světě spojena se sporty pro jednostopé i dvoustopé stroje, i proto stále přináší nová a inovativní řešení, která využívá i u pneumatik určených pro každodenní silniční jízdu. Za více než 120 let své existence si získala skvělou pověst mezi všemi milovníky automobilů a motocyklů.

 

 Pneumatiky Dunlop Sport Maxx RT najdete i v našem e-shopu --->