Goodyear Asymmetric Eagle 2, pneumatika, která vás nezradí

Goodyear Asymmetric Eagle 2, pneumatika, která vás nezradí

Pneumatika Asymmetric Eagle 2 je letní pneumatika, která slibuje velmi vysoký výkon a přináší kratší brzdnou dráhu na suchu i na mokru. Stejně jako většina letních pneumatik se chlubí nižší spotřebou paliva a snadnou ovladatelností. Tyto vlastnosti jí v podstatě dokazují také EU štítky, a tak není divu, že je Goodyear Asymmetric Eagle 2 oblíbenou pneumatikou.

Hlavní výhody, které prodejce na svých stránkách uvádí, jsou u pneumatiky Goodyear Asymmetric Eagle 2, jsou krátká brzdná dráha na mokré i suché vozovce, nízká spotřeba paliva a skvělá ovladatelnost. Vysokopřilnavá silika ve směsi běhounu pneumatik zaručuje vyšší přilnavost, což napomáhá k mnohem lepší ovladatelnosti vašeho vozidla na suché i na mokré vozovce. I ve vyšších rychlostech si můžete užít stabilní manévrování díky těmto pneumatikám, které mají pevnou vnitřní kostru s tuhou strukturou. Tyto skvělé vlastnosti přispěli také k tomu, že byly pneumatiky Eagle 2 zvoleny jako pneumatiky pro vozidla Mercedes- Benz CLS.

K nižší spotřebě paliva přispívá technologie Goodyear FuelSaving, ta také stojí za nižšími emisemi CO2 u těchto pneumatik. To vše je zapříčiněno lehkou konstrukcí, díky níž je potřeba méně energie pro odvalování pneumatik. Silika, která j použita ve směsi běhounu, zase snižuje vznik tepla a zahřívání pneumatiky při jízdě.

Při brždění chcete vědět, že můžete svým pneumatikám věřit. Nikdy nevíte, co vám vstoupí do cesty a kdy se budete potřebovat opravdu spolehnout na krátkou brzdnou dráhu pneumatik. U Goodyear Asymmetric Eagle 2 se o vaše bezpečí stará i technologie Active Braking. Ta zajistí vysoký kontakt pneumatiky s vozovkou, a tak je brzdění mnohem jednodušší.

Pneumatiky Goodyear Asymmetric Eagle 2 jsou skvělou volbou, pokud hledáte pro svůj vůz obutí, které vám poskytne bezpečí a skvělou ovladatelnost.

Související produkty

205/45R16 83Y Eagle F1 Asymmetric 2 FP GOODYEAR

205/45R16 83Y Eagle F1 Asymmetric 2 FP GOODYEAR

Dostupnost:
nedostupné
3 183 Kč vč. DPH

Vlastnosti

?
na doplnění informací pracujeme
275/30R19 96Y XL Eagle F1 Asymmetric 2 R1 FP GOODYEAR

275/30R19 96Y XL Eagle F1 Asymmetric 2 R1 FP GOODYEAR

Dostupnost:
nedostupné
4 955 Kč vč. DPH

Vlastnosti

?
na doplnění informací pracujeme