Goodyear DuraGrip

Goodyear DuraGrip

Pneumatika DuraGrip od léty osvědčeného výrobce, společnosti Goodyear, je skvělou volbou pro každý městský i rodinný vůz. Nejen nižší spotřebu paliva a vyšší kilometrovou životnost, ale také vysokou odolnost proti aquaplaningu, velmi tichou jízdu a citlivé ovládání vozidla, to vše skrývá DuraGrip.

Vzorek bloků i běhounů pneumatiky Goodyear DuraGrip byl optimalizován tak, aby co nejvíce snižoval úroveň hlučnosti. Díky tomu si můžete užít komfortnější a méně hlučnou jízdu. Speciální technologie, která byla při výrobě této pneumatiky použita, snižuje kontakt gumy s vozovkou a tím napomáhá k lepší ovladatelnosti vozu. Abyste si mohli být jisti v prudkých zatáčkách, využívá asymetrický vzorek běhounu tuhá ramena. Důležitým detailem je tvarování běhounu, který účinně odvádí vodu a snižuje tak riziko aquaplaningu. Nízký valivý odpor pneumatiky a vyrovnaný tlak na vozovku po celé její ploše, umožňuje pneumatice DuraGrip nabídnout vám nejenom nižší spotřebu paliva, ale zároveň s sebou přináší i zvýšení životnosti pneumatik.

Co se týče evropského značení pneumatik Goodyear DuraGrip, liší se podle konkrétně zvolené velikosti pneumatiky. Proto se například v kategorii, značící úsporu paliva pohybuje hodnota v širokém rozmezí, a to mezi stupni B-G. Přilnavost na mokru, tedy schopnost brždění na mokrém podkladu je zde hodnocena stupni B-E. Hluk, který pneumatika DuraGrip vydává, byl změřen v rozmezí od 67 do 71 dB.

Pneumatiky Goodyear DuraGrip, jsou jistě velmi vhodné do městského provozu, ať už pojedete na nákupy, nebo na rodinný výlet, můžete se na ně bezpochyby spolehnout.