Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Letní pneumatika Eagle F1 Asymmetric 2, kterou nabízíme v mnoha rozměrech, se vyznačuje velmi vysokou výkonností a kratší brzdnou dráhou na suché i mokré vozovce. Zároveň poskytuje vynikající ovladatelnost vozidla, a také nižší spotřebu paliva.

Za nižší spotřebou paliva se skrývá technologie Goodyear FuelSaving, která nejenom zajišťuje nižší spotřebu paliva, ale také zajišťuje nižší emise CO2. Díky lehké konstrukci pneumatiky, je k jejímu odvalování potřeba nižší množství energie.

Kratší brzdná dráha? Spolehlivé brždění je velmi důležitou vlastností pneumatik. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 má podle měření organizace TÜV SÜD Automotive z prosince roku 2010, nižší brzdou dráhu o 2 metry na suché silnici a na mokré vozovce dokonce o 3 metry kratší brzdnou dráhu ve srovnání se třemi předními konkurenčními pneumatikami. Lepší brzdné vlastnosti zajišťuje technologie Active Braking, díky níž dochází k vyššímu kontaktu pneumatiky s vozovkou.

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 se vyznačují také vynikající ovladatelností, takže můžete lépe využít výkon vašeho vozidla. Přilnavost pneumatik, a tedy i ovladatelnost za sucha i mokra zlepšuje speciální směs s vysokopovrchovou silikou. Především při vyšších rychlostech oceníte lepší přesnost manévrování, které tyto pneumatiky dosahují díky tuhé struktuře kostry.

Evropský štítek udává v oblasti úspory paliva a míry valivého odporu u pneumatik Eagle F1 Asymmetric 2 stupeň B až F, podle toho, který rozměr pneumatiky zvolíte. Co se týče přilnavosti na mokru, odpovídají tyto pneumatiky stupni A-C. A jak je to s jejich hlučností? Tady je to docela příznivých 65 dB až 72 dB.