Goodyear OptiGrip

Goodyear OptiGrip

Seznamte se s výkonnou pneumatikou Goodyear OptiGrip. Pneumatiky Goodyear OptiGrip jsou navrženy tak, aby vydržely mnohem větší míru opotřebování, než jiné konkurenční výrobky v této kategorii, a to při zachování bezpečnosti a skvělého výkonu. Tento typ pneumatiky v testech společnosti Goodyear, které se zaměřují především na výkon, obstál skvěle ve všech 3 zkoumaných kategoriích. Těmi jsou úspora paliva a hlučnost, tedy souhrnně vliv na životní prostředí, dále pak ovladatelnost a výkon na suchých a na mokrých vozovkách.

Především v té poslední zmíněné, tedy jízdě na mokré vozovce, pneumatiky OptigGrip obstály na výbornou. Není divu, odolnost vůči aquaplaningu i během postupného opotřebovávání běhounu, totiž zajišťuje druhá vrstva drážek odvádějících vodu. To vám, podle výrobce, zajistí vysokou odolnost vůči aquaplaningu i po 20 000 ujetých kilometrech. Výbornou ovladatelnost i brždění na mokrém povrchu umožňuje použití technologie OptiGrip SmartWear. Vzorek běhounu zajišťuje nízkou hladinu hlučnosti pneumatik, díky tomu bude vaše jízda klidnější, tišší a komfortnější. Pneumatiky Goodyear OptiGrip se nenechají zahanbit ani při jízdě na suché vozovce, díky svému dvouvrstvému dezénu a opravdu jedinečnému 3D zámkovému mechanismu totiž nabízejí skvělou odezvu a snadnou ovladatelnost vozidla.

Díky více než stoleté tradici výroby pneumatik si můžete být jisti tím, že společnost Goodyear nabízí velmi kvalitní a časem ověřené produkty. Mezi takové patří i výkonná pneumatika Goodear Optigrip.