Goodyear Ultra Grip Perfomance

Goodyear Ultra Grip Perfomance

Společnost Goodyear nabízí pneumatiku Ultra Grip Perfomance, která slibuje lepší kontrolu nad automobilem a vysoký výkon. Nová zimní pneumatika Goodyear Ultra Grip Perfomance nabízí skvělou ovladatelnost i přilnavost, a díky tomu vám umožní jezdit v jakýchkoli zimních podmínkách, aniž by bylo ohroženo vaše bezpečí. Jezděte v klidu na sněhu, ledě i ve sněhové břečce. A to nejlepší? Tuto novinku již můžete zakoupit pro své vozidlo, jelikož je nově dostupná pro maloobchodní obchodníky.

Proti aquaplaningu jsou tyto pneumatiky Ultra Grip Perfomance chráněny hydrodynamickými drážkami. Rovnoměrné rozložení tlaku díky čtvercové styčné ploše se pak postará o mnohem lepší výkonnost na mokré i suché vozovce, a to po celou dobu životnosti pneumatiky. Pokud srovnáme Goodyear Ultra Grip Perfomances jejími předchůdci, pak zjistíme, že nová pneumatika má o 3% kratší brzdnou dráhu při jízdě na sněhu. Pneumatika je také opatřena indikátorem opotřebení dezénu, který vás včas upozorní na nutnost výměny pneumatik. Díky včasné výměně pneumatik zajistíte, že budete na zimních pneumatikách stále v bezpečí a budou vždy nabízet ty nejlepší možné vlastnosti. Optimalizované uspořádání příčných drážek a systém tvarových zámků v dezénu běhounu s mnoha aktivátory bloků, zajistí unikátní záběr i bezkonkurenční ovladatelnost vozidla za jakýchkoliv zimních podmínek.

Tato pneumatika Ultra Grip Perfomance patří do řady, jež již 44 let sbírá zkušenosti ve vývoji a inovacích. Pneumatik Ultra Grip již bylo prodáno na 60 milionů. Právě nejnovější řada pneumatik Goodyear Ultra Grip Perfomance nabízí 38 verzí osobních pneumatik pro vozy luxusní i vyšší střední a střední třídy. Pneumatiky jsou dostupné v šířce 195 – 255, o rozměru profilu v rozmezí 40 – 65 a průměru 15“ – 19“.

Nejnovější varianta pneumatik Ultra Grip Perfomance vás jistě nezklame a bude výborným průvodcem na vašich zimních cestách.