Komfortní, tichá a spolehlivá, taková je nová pneumatika Multihawk 2

Komfortní, tichá a spolehlivá, taková je nová pneumatika Multihawk 2

Novinka firmy Firestone pro letošní sezónu, model Multihawk 2, postupně nahradí starší Firestone Multihawk. Nový dezén je určený především pro řidiče nižší a střední třídy, kteří chtějí, aby byl jejich vůz stabilní a kontrolovatelný na mokré vozovce. Navíc slibuje skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Chcete je vyzkoušet? Pneumatiky máme v nabídce, není proto nic jednoduššího, než si je u nás objednat.

„Výjimečné momenty, zajímavá místa a pocit pohody”, přesně to by chtěl Firestone podle svých slov nabídnout všem, kdo si pořídí jejich nový model Multihawk 2. Řidičům by měl nový dezén poskytnout uvolněnou, pohodovou jízdu, kterou si budou moct díky kvalitní pneumatice naplno vychutnat.

Multihawk 2 nabízí jednoduchý, elegantní design, komfortní a velmi tichou jízdu a velmi spolehlivý brzdný výkon. Zlepšená tuhost běhounu zajišťuje lepší přilnutí pneumatiku v centrální části a zaručuje lepší ovladatelnost za suchého i vlhkého počasí. Navíc je zodpovědná i za menší opotřebení ve středu pneumatiky.

Zaoblenější, čočkovitý tvar se stará o zvýšený odvod vody a tak zajišťuje mnohem lepší odolnost vůči aquaplanningu. Navíc pneumatice dodává moderní a neotřelý design.

Moderní vzhled však pneumatice přidávají i trojrozměrné drážky na ramenních blocích, které pomáhají optimalizovat tuhost pneumatiky, zlepšují schopnosti odvádět vodu a zabraňují nerovnoměrnému opotřebení povrchu pneumatiky. Výborné vlastnosti pneumatiky posiluje i materiál, ze kterého je vyrobená, převažuje oxid křemičitý, napomáhá zlepšovat jízdní vlastnosti za sucha i za deště.

Zaujaly vás nové pneumatiky Firestone Multihawk 2? Najdete je v naší nabídce, není proto nic jednoduššího než si je objednat.