Marangoni 4 winter

Marangoni 4 winter

Hledáte spolehlivé a odolné pneumatiky pro svůj malý vůz? Pro malé městské vozy, ale i pro vozy užitkové, jsou tu pneumatiky Marangoni. Pneumatiky 4 winter od italské společnosti Marangoni, jsou ideálním řešením pro každý malý vůz. Spolehlivé jsou na ledě, kluzké vozovce i sněhové pokrývce.

Pneumatiky Marangoni 4 winter jsou ideálními zimními pneumatikami pro městské a užitkové automobily. Tyto pneumatiky prakticky využívají 4WD technologii. Zkratka 4WD znamená „for winter driwing“, což v překladu znamená, že technologii pro zimní řízení. Technologie 4WD, zaručuje vysoký výkon při nízkých teplotách. Když klesne teplota a silnice jsou pokryty ledem či sněhem, zajistí řidiči pneumatiky Marangoni díky této technologii naprosté bezpečí. Pneumatiky, které používají 4WD technologii jsou spolehlivé jak v otázce výkonu, tak i co se týče, brzdění, trakce, manipulace s vozidlem a v neposlední řadě odolnosti vůči aquaplaningu. 4WD Pomáhá udržovat řidiče vozidla v bezpečí i při extrémnějších zimních podmínkách.

Pozitivní vlastnosti pneumatik Marangoni 4 winter, jsou zajištěny díky speciálnímu středovému dezénu se třemi podélnými drážkami. Tyto speciální drážky, které účinně odvádějí vodu, napomáhají snížit riziko aquaplaningu. Optimalizovaný počet a rozmístění bloků zvyšuje stabilitu vozidla při jízdě sněhem.

Zimní pneumatiky Marangoni jsou vyvíjeny do extrémních zimních podmínek a jejich vlastnosti vyladili odborníci z města Ivalo ve Finsku. To v sobě nese příslib spolehlivosti a odolnosti pneumatik Marangoni 4 winter, které budou tou pravou volbou pro vaše malé městské vozidlo.