Městský Adrenalin od Bridgestone

Městský Adrenalin od Bridgestone

Společnost Bridgestone, která je vedoucí společností na poli výroby gumárenských produktů a pneumatik, uvedla v nedávné době novou letní pneumatiku Adrenalin RE002, která tak rozšířila řadu prémiových sportovních pneumatik Potenza.

A čím je tato pneumatika jedinečná?

 

Rozhodně je to nejen její sportovní charakter, který vás uchvátí, ale také její skvělé vlastnosti, díky kterým je pneumatika Potenza Adrenalin RE002 skvělou volbou pro jízdu v městském terénu.

 

Na rozdíl od své předchůdkyně s názvem Potenza S001, která je vybavena především na provoz na mokru a zůstává nadále vlajkovou lodí mezi sportovními pneumatikami Bridgestone, má Potenza Adrenalin RE002 potenciál být využívána především na městských vozovkách, ačkoli její zaměření je především sportovní.

Design pneumatiky Adrenalin je asymetrický a dravě sportovní. Tento sportovní charakter pneumatiky dokresluje i označení, které je umístěno na jejích bočních stěnách. Vyráběna je v rozměrech s profilovými čísly 60-40 pro kola, která mají průměr ráfku 15-18 palců. Klasické drážky jsou zde nahrazeny žebry s 3D můstky, díky tomu pneumatika velmi dobře reaguje a poskytuje tak i lepší manipulaci vozidla.

Adrenalin RE002 je pneumatika určená především pro jízdu na suché městské vozovce, která vás potěší svými přesnými reakcemi a skvělou ovladatelností. Samozřejmě, že je pneumatika vyladěna i na provoz na mokré vozovce, kdy poskytne v našich evropských podmínkách pohodlí a bezpečí, a to mimo jiné i díky oxidu křemičitému obsaženému ve směsi. To zajišťuje technologie deflektoru a pulzní drážky, která zvyšuje odolnost pneumatiky vůči akvaplaningu.

Pneumatika Potenza Adrenalin RE002, jejíž vlastnosti ocení především milovníci sportovní jízdy, by se mohla stát jednou z alternativních možností ke klasickým cestovním pneumatikám.