Michelin Latitude Sport 3

Michelin Latitude Sport 3

Proč si vybrat nové Michelin Latitude Sport 3? Garantují velmi krátkou brzdnou dráhu a jsou navrženy speciálně pro některé z nejprestižnějších aut typu SUV a čtyřkolek.

Řidiči pneumatiku oceňují především pro skvělou bezpečnost a jizdní dynamičnost a vyhledávají ji proto, že využívá technologie Michelin Total Performance. Specialisté model navrhli tak, aby podávaly maximálně vyvážený a ještě lepší výkon.

 

Skvělá přilnavost

Jednou z velkých předností nových pneumatik je jejich přilnavost a brzdná dráha. Podle nezávislých motorových testů z roku 2013 je oproti staršímu modelu kratší téměř o tři metry.

Pneumatiky mají navíc větší stopy, takže skvěle drží i na mokrém povrchu, oproti staršímu modelu v průměru až o deset procent lépe. Důkazem jsou i nezávislé testy, které přilnavost pneumatiky hodnotí nejlepší známkou.

 

Konstrukce pneumatiky a technické parametry

Kontinuální středové žebro, které zajišťuje odolnost proti deformaci pneumatiky, má za úkol přenášet točivý moment, chrání tak pneumatiku při zrychlování a brzdění a prodlužuje tím její životnost. Navíc většina dostupných rozměrů popisovaného modelu disponuje dvouvrstvou kostrou, která také zvyšuje odolnost pneumatik především u aut určených výhradně do silničního provozu.

Ochranu před opotřebováním pneumatiky zajišťují ještě lamely s variabilní tloušťkou, které snižují valivý odpor pneumatiky, a tím ji chrání před deformací.

 

Bezpečnost i úspora

Dobré životnosti napomáhá i inovativní materiál zajišťující vysoký kilometrový výkon. Nemusíte se však bát, že by se tak děje na úkor bezpečí, naopak, model zachovává maximální bezpečnost provozu.

Pneumatiky Michelin Latitude Sport 3 jsou středně hlučné a ekologické. V nezávislém testu, který posuzoval spotřebu paliva při použití daných pneumatik, získaly velmi dobrou známku.

 

S modelem Michelin Latitude Sport 3 jistě budete velmi spokojení. Pokud nevěříte, kontaktujte nás, rádi vás o tom přesvědčíme.