Na výlet s motorkou jedině na kvalitních pneumatikách

Na výlet s motorkou jedině na kvalitních pneumatikách

Aktuální roční doba je přímo ideální pro motorkářské výlety. Mnozí z vás již dávno oprášili svoji drahou motorku a již vyrazilo objevovat krásy našich cest a přírody na dvou kolech. Ale pozor, nejen na jaře je důležité dbát především na údržbu motocyklu a také mít jistotu, že jsou jeho kola v pořádku a pneumatiky jsou v ideálním stavu. Pokud již tedy vaše pneumatiky potřebují obměnit, je ten správný čas přečíst si něco o správných pneumatikách pro motocykly.

Motorkové pneumatiky jsou nedílnou součástí naší nabídky, proto bychom vám rádi blíže představili některé z nejžádanějších typů. U pneumatik pro motorky dbejte samozřejmě hlavně na to, jakou velikost pneumatik potřebujete. Když už budete vědět tu správnou velikost, položte si zásadní otázku: Kudy budu jezdit. Je rozhodně velký rozdíl mezi pneumatikami, které byste měli zvolit pro jízdu na obyčejných klasických silnicích a těmi, které vám dobře poslouží a poskytnou potřebnou stabilitu při jízdě v obtížném terénu.

Pro mnohé může být zásadní také značka konkrétních pneumatik. Co se týče pneumatik pro motocykly, máte na výběr z poměrně velkého množství značek, jako jsou například Bridgestone, Dunlop, Metzeler, Michelin, Mitas, nebo Pirelli. Důležitým parametrem, který nesmíte při nákupu pneumatik pro vaši motorku opomenout je také index nosnosti. Pneumatiky můžete vybírat také podle jejich rychlostního koeficientu.

Ať už jsou vaše požadavky nízké a s motorkou se rádi vydáváte na klidné projížďky po městě, nebo jste rebel, který vyhledává adrenalin a potřebuje pneumatiky, které ho nezradí ani v tom nejobtížnějším terénu, věříme, že si vyberete z naší nepřeberné nabídky pneumatik pro motorky ty pravé. S výběrem vám pomůžou praktické filtry a náš rádce „Jak vybrat správné pneumatiky?“
 

Související produkty

120/90-10 66L ScootSmart rear TL DUNLOP

120/90-10 66L ScootSmart rear TL DUNLOP

Dostupnost:
nedostupné
1 199 Kč vč. DPH

Vlastnosti

?
na doplnění informací pracujeme