Nokian Hakkapeliitta 8 - pneumatiky vyvinuté tvrdou severskou zimou

Nokian Hakkapeliitta 8 - pneumatiky vyvinuté tvrdou severskou zimou

Jedinečné pneumatiky s hroty pro ještě lepší pocit z jízdy v zimních podmínkách. Novinka na trhu zimních pneumatik, Nokian Hakkapeliitta 8, je dostupná v rozměrech od 13ti do 20ti palců.

Inovativní koncept Eco Stud 8 stojí za vynikající přilnavostí nejen při akceleraci, ale i při brždění, a také za odolností proti opotřebení.  Hroty, které prochází prakticky celým povrchem běhounu, zajišťují tu nejlepší přilnavost ve všech možných podmínkách. Běhoun, který je zde buď směrový, nebo s pevným směrem, přispívá k již zmíněné skvělé přilnavosti a snižuje hlučnost jízdy. Díky uchycení hrotů v gumové vrstvě, je postaráno o rovnoměrné opotřebení pneumatiky a také skvělou ovladatelnost a pohodlnou jízdu i na suchém povrchu.

Pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 8 jsou skvělou volbou pro zimní období. Jsou uzpůsobeny zvládat kruté severské podmínky. Pro ještě lepší zvládnutí zimních podmínek je pneumatika Hakkapeliitta 8 vybavena větším množstvím výběžků běhounu, čímž je samozřejmě zvýšen i počet drážek, a tedy i počet přilnavých hran, což oceníte především na sněhem a ledem pokrytém povrchu vozovky. Vyšší počet výstupků běhounu se stará i o nižší tvorbu tepla a nižší valivý odpor pneumatik. To má za následek úsporu paliva. Otevřený prostor v oblasti patky je hlavní příčinou skvělé samočistící vlastnosti za jízdy na sněhu i blátě.

Směs běhounu obsahuje siliku, řepkový olej a přírodní gumu. Všechny tyto složky se podílejí na skvělé teplotní stabilitě pneumatik Nokian Hakkapeliitta 8. Zvolit si můžete, zda budou vaše pneumatiky využívat technologii Run Flat.

Pokud se chcete spolehnout na odborníky přes mrazivé období, kteří ví, co je to pravá zima, oceníte zkušenosti Nokian a Hakkapeliitta 8 je pneumatika právě pro vás.