Nová letní pneumatika Passio 2 Debica

Nová letní pneumatika Passio 2 Debica

 

Společnost Debica uvedla na trh novou letní pneumatiku Passio 2, která se má stát nástupkyní jejich nejpopulárnější letní pneumatiky v Polsku, pneumatiky Debica Passio. Debica Passio 2 má zcela nový design a nabízí až o 16% lepší výkon, než původní Passio. To samozřejmě přináší výhodu i v oblasti bezpečnosti a manipulace s vozidlem, lepší brzdění na mokru a odolnost vůči aquaplaningu. Pneumatika Passio 2 je vhodná především do klasického silničního provozu, pro střední a malé rodinné vozy.

Podle Krzysztofa Ziajora, brand managera značky Debica, má Passio 2 velkou šanci zopakovat úspěch předchozího typu pneumatiky a stát se tak oblíbenou volbou pro rodinné vozy v mnoha evropských zemích. Pneumatika Debica Passio 2 využívá nový vlnitý vzor pneumatiky, což napomáhá k lepšímu brzdění na mokré vozovce. Zesílená konstrukce pláště zajišťuje velmi dobrou ovladatelnost vozidla a zlepšuje kontrolu řízení, při zachování vysokého jízdního komfortu. Díky integrovanému hlavnímu žebru je pneumatika tužší, a proto je stále v kontaktu s vozovkou i při velmi ostrých zatáčkách. Široké podélné drážky zase umožňují snadné odvádění vody, což zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu.


Při vytváření nového typu pneumatiky Passio byl podle Leszeka Szafrana, obchodního ředitele společnosti, kladen důraz především na dosažení lepšího výkonu a zachování bezpečnosti jízdy a přijatelné ceny. Pneumatiky Debica Passio 2 jsou tedy vytvořené podle přání zákazníků a vyráběny jsou ve 12 klíčových rozměrech.


Pneumatiky od společnosti Debica jsou velmi oblíbené především v jejich domovině, tedy Polsku, ale i v mnoha dalších evropských zemích. Tyto pneumatiky nabízí bezpečí pro celou rodinu a skvělé vlastnosti za přijatelnou cenu. I to je jistě důvodem jejich velmi dobrého postavení v prestižních žebříčcích oblíbenosti.