Nová škoda Superb míří do showroomů na pneumatikách značky Continental

Nová škoda Superb míří do showroomů na pneumatikách značky Continental

Nový model Škody Suberb byl vybaven pneumatikami ContiEcoContact 5, které disponují krátkou brzdnou dráhou a nízkým valivým odporem, a také ContiPremiumContact 5, které se pyšní skvělou ovladatelností. Tyto dva typy pneumatik byly schváleny jako originální vybavení pro vlajkovou loď společnosti Škoda, kterou je právě model Superb.

Oba modely pneumatik, jsou dodávány ve velikosti 215/55 R17 V a společnost Škoda se pro ně rozhodla hned z několika důvodů. Byla to kombinace nízkého valivého odporu, pohodlné a bezpečné jízdy a v neposlední řadě i dlouhé životnosti. Kombinace pneumatik ContiEcoContact 5 vyráběných v Otrokovicích a vozidla Superb, jehož výroba probíhá v pouhých 180 km vzdálené obci Kvasiny, jsou důkazem efektivní logistiky.

Výhodou letních pneumatik ContiEcoContact 5 jsou především nízký valivý odpor, jak již bylo zmíněno, ale také krátké brzdné dráhy na suché i mokré vozovce. Těmi se může pochlubit i druhý model, ContiPremiumContact 5, který se navíc vyznačuje vynikajícím a přesným handlingem. Zákazník si tak může zvolit jeden ze dvou typů pneumatik, přesně podle svých potřeb, ať už se zaměří na nižší spotřebu paliva, nebo lepší handling.