Nová zimní pneumatika Falken HS449

Nová zimní pneumatika Falken HS449

Společnost Falken přináší na evropský trh novinku s číslem HS449. Tato pneumatika bude skvělou volbou pro každého, kdo touží po pohodlné, tiché a bezpečné jízdě v zimním období. Inovativní směs a dezén nových pneumatik Falken HS449 Eurowinter, poskytuje lepší přilnavost a kontrolu nad vozidlem. Tato pneumatika je již několikátá v řadě a byly vyvinuta z předchozího typu HS439. Inovována byla celá konstrukce pneumatiky, ke změně došlo samozřejmě i v obsahu běhounu. Pneumatika prošla náročnými testy v japonském Hokkaidu. Díky splnění těchto přísných testů, je pneumatika připravena pro evropský trh.

Směs běhounu, která určená do studeného počasí, s obsahem křemíku, napomáhá k lepší flexibilitě pneumatiky, a to i při velmi nízkých teplotách, pod 7°C. Díky této speciálně vyvinuté směsi s křemičitým obsahem, se u pneumatik Falken HS449 zlepšila schopnost brzdění na mokrém povrchu o 11%, ve srovnání s předchozím typem těchto pneumatik. O lepší stabilitu se zde postarala vyšší koncentrace polymeru v materiálu.

Nejen, že je tato pneumatika vhodná do zimního počasí, ale zároveň se Falkenu podařilo zajistit lepší možnost brždění na sněhu, která je u zimních pneumatik velmi ceněna. Dezén běhounu je navržen tak, aby se podstatně zlepšila brzdná dráha vozidla. 3D cik-cak lamelová struktura, byla vyvinuta, pro skvělou přilnavost na ledu a sněhové pokrývce. 3D výběžky se starají o optimální a rovnoměrné opotřebení pneumatiky.  Pro klidnější jízdu a snížení hluku se snažily u společnosti Falken udělat maximum a můžete posoudit sami, jak se jim to povedlo. Můžete si vybrat z mnoha rozměrů, těch by podle informací výrobce mělo být 89 dostupných na evropském trhu.

Pneumatiky Falken HS449 jsou dostupné v našem e-shopu.