Nové letní pneumatiky? Vyzkoušejte Matador MP47 Hectorra 3 s novým dezénem

Nové letní pneumatiky? Vyzkoušejte Matador MP47 Hectorra 3 s novým dezénem

Nejlepším aktivním prvkem bezpečné jízdy je opatrnost, výborné pneumatiky však bezpečnosti můžou velmi napomoct. Proč tedy nevyzkoušet například nový dezén pneumatik Matador MP47 Hectorra 3? Pokud hledáte kvalitní vysokorychlostní pneumatiku a vlastníte vůz patřící do vyšší střední nebo luxusní třídy, bude to pro vás skvělá volba. Pneumatika má velkou rozměrovou nabídku, seženete ji na 14 až 20 palcová kola a najdete ji v naší nabídce. V čem je tak výjimečná?

Nový dezén pneumatiky Matador MP47 Hectorra 3 má moderní, asymetrický dezén, který zajišťuje vynikající ovladatelnost a skvělé brzdné vlastnosti, ať už na suchém, nebo na mokrém povrchu. Nový dezén totiž zajišťuje lepší přenos záběrových a brzdných sil na povrchu vozovky a díky tomu zajišťuje přímou a rychlou odezvu na reakce řidiče.
 

Delší životnost

Nová pneumatika má i mnohem lepší kilometrový výkon a zajistí vám velmi komfortní jízdu. To zajišťuje optimální rozložení plnosti dezénu a tuhost jeho figur. Díky tomu je tlak rovnoměrně rozložený po obvodu celé pneumatiky a snižuje se opotřebení.

Opotřebení pneumatiky navíc můžete mít neustále pod kontrolou, pneumatika má totiž letní verzi indikátoru TWI, který měří opotřebení dezénu. Je umístěný v několika bodech po obvodu pneumatiky, a pokud hloubka drážky dezénu klesne pod tři milimetry, začne řidiči ukazovat, že je potřeba pneumatiku vyměnit.
 

Design

Pneumatika má navíc i velmi zajímavý designový prvek, který zároveň velmi pomůže technikům, kteří budou pneumatiky vyměňovat. Na bočnici pneumatiky je totiž vyznačené autíčko, na které je možné zaznamenat pozici pneumatiky na vozidle.