Pirelli Cinturato P7

Pirelli Cinturato P7

Nejen vysoce výkonná, ale také šetrná k životnímu prostředí, je tato letní cestovní pneumatika určená pro vozy střední a vyšší třídy.

Cinturato P7 je jednou z nových ekologických pneumatik Green Performance, která využívá nové materiály a inovativní konstrukci kostry. Pneumatiky z této řady vydrží delší dobu, snižují emise CO2, mají nižší spotřebu paliva i hladinu hluku. Nižší dopad na životní prostředí zaručuje Pirelli nejen při provozu těchto pneumatik, ale i při jejich výrobě.

Pneumatika Cinturato P7 je vyrobena z nejnovějších materiálů a její dezén i konstrukce jsou navrženy tak, aby zaručily úsporný provoz, ohleduplnost k životnímu prostředí, bezpečnost a v neposlední řadě i pohodlí na vozovkách různého povrchu. Pirelli Cinturato P7 slibuje vysoký kilometrový výkon, přičemž stále udržuje vysoký stupeň bezpečnosti a dlouhou životnost. Díky snížené úrovni hlučnosti podle nařízení EU z roku 2012, je jízda vozidlem s těmito pneumatikami ještě pohodlnější. Velkým benefitem, který s sebou Cinturato P7 přináší je její nízký vliv na znečišťování životního prostředí. Vzhledem k tomu, že je vyrobena z ekologických materiálů a snižuje spotřebu paliva i emise CO2, je to ta správná volba pro všechny řidiče, kteří nejsou lhostejní k přírodě.

Údaje, které udává Evropský štítek pro typ 225/55R17 97Y P7 CINTURATO AO PIRELLI udávají velmi příjemné hodnoty, a to stupeň B v oblasti přilnavosti na mokré vozovce. Valivý odpor, který má vliv na úsporu paliva, je hodnocen stupněm C. Hlučnost pneumatiky Cinturato P7 byla v daném rozměru změřena na 71 dB.

Pirelli Cinturato P7 má klíčové homologace pro vozidla Alfa Romeo, BMW, Mercedes, Audi, Peugeot, Škoda, MINI, Volkswagen.