Pirelli P Zero Nero

Pirelli P Zero Nero

Pokud hledáte vysoce výkonné pneumatiky, které se zaměřují na zákazníky s vozy typu sedan, pro vozidla středního výkonu, ale také pro sportovní vozy, jsou pneumatiky Pirelli P zero nero opravdu skvělou volbou. Co se týče dezénu běhounu a jeho materiálu, ty byly optimalizovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší požadavky na kvalitu i výkon pneumatik

Představen byl také nejnovější technologický pokrok, tím je především nová směs, v níž je vyvážený obsah siliky takovým způsobem, aby byla posílena odolnost pneumatik proti opotřebení. To vše však nebrání sportovnímu pocitu z jízdy na suchém i mokrém povrchu. Tyto pneumatiky jsou podle oficiálního textu výrobce vynikající volbou pro tunery a také pro ty nejnáročnější sportovní řidiče. Jsou prý také opravdu ideální pro výměnu pneumatik s ultra nízkým profilem s větším průměrem kol. 

Hlavními výhodami pneumatik Pirelli P zero nero je optimalizovaná směs běhounu, široké nepřerušované žebrování a asymetrický vzorek a vysoká struktura technologického profilu.  Ta se vyznačuje tím, že je díky ní rovnoměrně rozložený tlak na kontaktní plochu. Díky tomu je zajištěno bezpečné brždění za sucha i mokra, a to i ve vysokých rychlostech.  Žebrování a asymetrický vzorek se stabilnější kontaktní plochou se stará o rychlou reakci při zatáčení a zároveň zaručuje i lepší ovladatelnost vozidla. Co se týče optimalizované směsi běhounů, ta je odolná proti opotřebení, napomáhá lepší ovladatelnosti, přilnavosti i efektivitě brždění. Výhodou těchto vlastností je vysoký kilometrový výkon.  

Pneumatiky Pirelli P zero nero jsou tu pro vozidla a řidiče s dravou sportovní duší, zároveň však zajišťují pohodlí a bezpečí.