Pirelli Pzero

Pirelli Pzero

Pneumatika z legendární řada P ZERO od společnosti PIRELLI, je určena především pro vysoce výkonná a sportovní vozidla, ale rozhodně najde své místo také u výkonných vozů střední třídy.

Původně byla řada pneumatik P ZERO navržena pro ty nejsilnější nevýkonnější modely automobilů, které byly na trhu k dostání. To je také důvodem jedinečných vlastností těchto pneumatik.

Běhoun letní sportovní pneumatiky PIRELLI P ZERO je opatřen speciálními žlábky ve tvaru písmene S, které přispívají k nižší hlučnosti vozu a zvyšují tak jízdní komfort. Tyto pneumatiky zajištují velmi přesné řízení a spolu s ním přináší také vynikající brzdné vlastnosti a dobrý výkon na mokré vozovce.

Pneumatika P ZERO je díky svému asymetrickému dezénu běhounu, který posiluje řízení a ovládání a zlepšuje brždění, vynikající volbou i pro jízdu na mokrém povrchu, jelikož oplývá zvýšenou bezpečnosti i během možného vzniku aquaplaningu. Konstrukce pneumatiky Pirelli zajišťuje rovnoměrné opotřebení a zlepšuje odezvu řízení, její nová nano-kompozitová směs vám zajistí maximální stabilitu vozidla a přilnavost pneumatiky k povrchu vozovky. Všechny tyto benefity jsou velmi důležité pro sportovní jízdu, kdy je bezpečnost rozhodně na prvním místě.

Tato pneumatika je k dostání v mnoha rozměrech a je homologována pro mnohá vozidla.Těmi klíčovými jsou homologace pro Aston Martin, Alfa Romeo , Audi, Porsche , BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Bentley, Seat a Volkswagen. Evropský štítek pro pneumatiku z naší nabídky s označením 245/50R18 100Y PZERO N0 PIRELLI udává tyto hodnoty: Hlučnost pneumatiky byla změřena na 71 dB. Úspora paliva je hodnocena ne příliš příznivým F, to však vyrovnává kategorií B do které spadá v rámci přilnavosti na mokré vozovce.