Pirelli Winter Sottozero serie II.

Pirelli Winter Sottozero serie II.

Pirelli ve druhé sérii pneumatik Winter SOTTOZERO přináší inovaci i bezpečí. Pneumatiky jsou primárně určeny pro sportovní vozy a vozy střední a vyšší třídy.

Cestovní zimní pneumatiky Winter SOTTOZERO 2 je pro náročné řidiče, kteří hledají bezpečí na silnici i v krutých zimních podmínkách. Na suché vozovce, na sněhu, nebo za mokra, tyto pneumatiky od Pirelli vám vždy zajistí vynikající výkon. Podle oficiálního textu výrobce se dokáží vyrovnat s aquaplaningem mnohem účinněji, v porovnání s pneumatikami letními i při teplotách nižších, než 7°C.

Dvě odlišné části, do kterých je rozdělen asymetrický dezén běhounu, se starají o kvalitu vaší jízdy. Přítomnost pevnějších a rozloženějších bloků ve vnější oblasti, zajistí skvělou úroveň přilnavosti na sněhové pokrývce. Vnitřní část zatím účinně vytlačuje vodu zpod pneumatiky. Účinnost asymetrického dezénu je podpořena speciální patentovanou dvousložkovou směsí běhounu. Pneumatiky Pirelli Winter SOTTOZERO 2 využívá také technologie RUN FLAT a ručí za nejlepší provozní vlastnosti na každém povrchu. K tomu napomáhají mimo jiné i speciální jamky, které izolují vodu, tzv. HST, patent Pirelli. Klíčové homologace u tohoto typu pneumatik najdeme u vozů Porshe, Jaguar, Bentley, Aston Martin, BMW, Lamborghini, Ferrari, Mercedes, nebo Alfa Romeo.

Evropský štítek u tohoto tipu pneumatik z naší nabídky: 255/40R18 95H WINTER 210 SOTTOZERO SERIE II RFT PIRELLI, udává následující hodnoty. Co se týče valivého odporu, jedná se o stupeň E. Přilnavost na mokru je hodnocena stupněm C a hlučnost těchto pneumatik byla změřena na 73 dB. Hodnoty udávané na EU štítku se však mohou u jiných rozměrů pneumatiky lišit. Proto doporučujeme zjistit si hodnoty u konkrétního typu pneumatiky, který potřebujete.

Na podzim a v zimě, na jakémkoli povrchu, se můžete spolehnout na Pirelli Winter Sottozero serie II.