Pneumatika, která vám dodá seběvědomí

Pneumatika, která vám dodá seběvědomí

Novinka Firestone Multiseason je přírůstkem do řad pneumatik pro řidiče, kteří rádi řídí, ale žijí v mírném podnebném pásmu, kde se dají těžko předpovídat povětrnostní podmínky. Nová pneumatika totiž nabízí skvělé jízdní vlastnosti i za zhoršených podmínek. Umí skvěle brzdit Má skvělé vlastnosti pro brždění na mokru a je vysoce odolná proti aquaplanningu. Usnadňuje řízení ve všech ročních obdobích, protože je extrémně stabilní při jízdě ve městě a skvěle drží při průjezdu zatáčkou.

Nová pneumatika Firestone Multiseason je použitelná během celého roku a hodí se pro všechny povrchy. Při vývoji pneumatiky společnost vycházela z jiného modelu, který už prokázal velmi dobré vlastnosti při jízdě za mokra a na sněhu, především díky počtu drážek a technologii Nano-ProTech v použité směsi. Pneumatika tak skvěle odvádí vodu mezi povrchem pneumatiky a povrchem vozovky, čímž zaručuje větší bezpečnost jízdy.
 

Skvělá na vodě i na suchu

Sebevědomí dodá pneumatika řidičům i při jízdě na sněhu. Má takzvaný alpský symbol, při kopce a sněhovou vločku, takže je vhodná pro jízdu v jakémkoli počasí. Na sněhu a ledu totiž skvěle drží díky tomu, že zaručuje pevnost, snadnost ovládání a rychlé reakce při brždění. Řidiči ji tak skvěle využijí opravdu za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

Pneumatika bude dostupná v devíti různých velikostech, od třinácti do šestnácti palců, asi od poloviny července. Dalších šestnáct velikostí Firestone chystá na rok 2016. Navíc společnost slibuje velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou.