Pneumatiky ContiPremiumContact 2 přinesly inovativní 3D drážky

Pneumatiky ContiPremiumContact 2 přinesly inovativní 3D drážky

Pokud jste majitelem vozidla střední až luxusní třídy, vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout pneumatika ContiPremiumContact 2 od společnosti Continental. Tato pneumatika přinesla ve své době zcela nový typ 3D drážek, které jí umožnily optimalizovat brzdný výkon nejen na suchém, ale i mokrém povrchu. Díky zmíněným drážkám je voda odváděna mnohem efektivněji, což skvělým způsobem zamezuje vzniku aquaplaningu. Tyto drážky také poskytly pneumatikám ContiPremiumContact 2 mnohem lepší stabilitu a mimo jiné také vyšší odolnost proti deformaci. Díky všem zmíněným vlastnostem vám tak pneumatiky ContiPremiumContact 2 poskytuji lepší obratnost a jízdní vlastnosti vašeho vozidla.

Pneumatikám ContiPremiumContact 2 se v roce 2005 podařilo uspět hned v několika testech. Zvítězila v testech dvou německých automobilových časopisů: auto motor und sport 2005 a motor panett! 2005. Velký úspěch slavila pneumatika ContiPremiumContact 2 také v roce 2011, kdy mezi opravdu skvělou konkurencí zvítězila v testu letní pneumatik evropského autoklubu ACE (Automobil Club Europa). Zde prokázala tato pneumatika nejlepší brzdný výkon a handling na mokré vozovce. Pochlubila se také nejlepším brzdným výkonem na vozovce suché. (více informací k testu naleznete na ace-online.de)

Velkým plus pneumatik ContiPremiumContact 2 je tedy použití inovativních 3D drážek, které nejen, že odvádějí vodu, ale také napomáhají k lepší stabilitě a optimalizaci brzdného výkonu. Rozhodně jsou skvělou volbou pro vaše vozidlo, kterému dopřejí lepší jízdní vlastnosti a vám zaručí pohodlnou a bezpečnou jízdu.