Pneumatiky Goodyear EfficientGrip, šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence.

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip, šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence.

 

Goodyear EfficientGrip je nová letní pneumatika v segmentech HP (high performance) a UHP (ultra high performance), která postupně nahradí stávající dezén Excellence. Pneumatiky EfficientGrip od světoznámé společnosti Goodyear nabízí mnoho výhod pro vaše bezpečné a pohodlné cestování. Těmi hlavními jsou jejich skvělá výdrž, lepší brzdění na mokré vozovce a klidná a pohodlná jízda, mimo to jsou pneumatiky EfficientGrip také úsporné a velmi šetrné k životnímu prostředí. Podle evropských standardů spadá pneumatika do kategorie C, a to jak v ohledu na úsporu paliva, tak na možnosti brždění na mokré vozovce. Hlučnost pneumatiky se pak pohybuje okolo 68 decibelů (údaje pro typ: 205/55R15 91V EFFICIENTGRIP GOODYEAR).

Jednou z hlavních výhod, kterou Goodyear pneumatikám EfficientGrip přisuzuje, je jejich šetrnost k životnímu prostředí. Tyto pneumatiky nejen že šetří palivo a jsou tedy přátelské k vaší peněžence, ale zanechávají také velmi malou uhlíkovou stopu. To vše díky speciální technologii, díky které spotřebují méně energie k otáčení, což v konečném důsledku vede ke snížení emisí CO2. Díky křemičité směsi jsou pneumatiky odolné a vydrží déle. Speciálně tvarovaný vzorek těchto pneumatik účinně odvádí vodu a proto jsou pneumatiky EfficientGrip velmi dobře ovladatelné i na mokré vozovce a poskytují dle výrobce kratší brzdnou dráhu, než jiné pneumatiky této třídy. Díky jedinečnému designu a blokům redukujícím hluk vám pneumatiky Goodyear EfficientGrip přináší jedinečný zážitek z pohodlné jízdy.


Společnost Goodyear, která se proslavila svými pneumatikami po celém světě, nabízí velmi kvalitní produkty, se skvělým poměrem výkon/cena. Právě EfficientGrip patří mezi jednu z jejích žhavých novinek pro letní sezónu.