Pneumatiky TOYO – jízda v japonském stylu

Pneumatiky TOYO – jízda v japonském stylu

Společnost Toyo je jedním z výrobců, jejichž produkty vám v našem e-shopu nabízíme. Pojďme si tuto značku představit blíže. Skupina Toyo Tire &Rubber vystupuje jako společensky odpovědná společnost, a to v celosvětovém měřítku. Značka se snaží prosazovat svůj smysl pro hodnoty tím, že přispívá k udržitelnému rozvoji v oblasti výroby a obchodu s pneumatikami.

Pneumatiky značky Toyo mají stanoven jeden zásadní cíl, za jehož plněním si výrobce stojí, a to uspokojování potřeb zákazníků. Vzhledem k náročnosti zákazníků se tak jejich pneumatiky vyvíjejí stále v souladu s rostoucími požadavky, takže si můžete být jisti, že vás pneumatiky Toyo nezklamou. Základními hodnotamy, které stejně jako spousta jiných používá i značka Toyo jsou kvalita, technologie, bezpečnost a konfort. Právě tyto hodnoty jsou měřítkem kvality, které si sama společnost určila. Samozřejmostí je také důraz na ochranu životního prostředí, který je v dnešní době pro průmysl s pneumatikami zásadní. 

Co se týče vývoje pneumatik, dbají v Toyo na to, aby každý nový model přicházel s revolučním přístupem. Proto dochází k neustálému snižování hmotnosti pneumatik, a také ke snižování valivého odporu z důvodu snížení spotřeby paliva. Díky těmto opatřením dochází také ke snížení emisí CO2, a tak se společnost stará i o ochranu ovzduší, jelikož tyto emise jsou pro životní prostředí ve větším množství škodlivé. Vzhledem k rostoucím problémům s odpady, které byly při výrobě pneumatik často zmiňovány, přistoupila společnost ke zodpovědnému kroku a zavedla v recyklaci ve výrobě a obecně svou výrobu učinila šetrnější vůči přírodě. Recyklací pružného polyuretanu a rozvojem vodotěsných membrán se jim podařilo vylepšit výrobu, a tak víte, že pneumatiky které si od této značky pořídíte, byly vyrobeny v prostředí, jež se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.