Řada Nokian LINE pro osobní automobily

Řada Nokian LINE pro osobní automobily

Společnost Nokian dbá na bezpečnost a kvalitní vlastnosti svých pneumatik, což dokazuje také u své řady pneumatik pro osobní automobily s názvem LINE. Pneumatiky Nokian LINE se vyznačují především výbornými vlastnosmi na mokré vozovce. Tyto gumy vás totiž v mokru rozhodně nezradí. Letní pneumatika Nokian LINE vám dokáže, že si umí poradit i s nečekanými změnami, které mohou během letního období nastat, zároveň nabízí i nejlepší přilnavost, což ocení každý řidič, kterému jde především o bezpečí při řízení. I ve vysokých rychlostech a na navlhlé vozovce po dešti vám tyto pneumatiky slibují dobrou přilnavost  a skvělou odezvu řízení.

Pneumatika Nokian LINE se snadno ovládá a výborně reaguje na řízení, a to i při vyšších rychlostech, nabízí tedy bezpečí. Ekonomické pneumatiky LINE přichází také s velice dobrou ochranou proti aquaplaningu a s ním související skvělou přilnavostí i na mokré vozovce. Ochranu vůči aquaplaningu poskytují praktické odvodné drážky v běhounu pneumatiky. Lamely těchto pneumatik jsou unikátní svou technologií Cross Block, která poskytuje vysokou jízdní stabilitu, mimo to snižují míru valivého odporu a také snižují míru hlučnosti pneumatik. Díky těmto skvělým lamelám si užijete zážitek ze skvělé jízdy a cesta bude ubíhat opravdu hladce a svižně.

Pneumatiky Nokian Line zkrátka slibují nejen skvělý zážitek z jízdy, ale také pocit bezpečí, jízdní stabilitu a ideální podmínky i na vlhké a mokré vozovce. Tato letní pneumatika je dobrou volbou pro každé osobní auto. Letní pneumatiky Nokian LINE zkrátka přináší inovativní technologii, díky které vás nezradí v letních podmínkách.