Sava MS Adapto

Sava MS Adapto

Celoroční pneumatika MS Adapto je vhodná do každého počasí. Ať už je slunečné léto, nebo tuhá zima, můžete se na její vlastnosti spolehnout. Tato pneumatika byla speciálně vyvinuta tak, aby se přizpůsobila sezónním změnám počasí.

Směs běhounu, která byla u těchto pneumatik použita, poskytuje optimální tuhost v létě, přesto si dokáže udržet flexibilitu, kterou tolik oceníte v zimním období. A výsledek? Pneumatika Sava MS Adapto je bezpečná, ovladatelná a nabízí dobré brzdné vlastnosti po celý rok. Již zmíněná směs s obsahem siliky zajišťuje těmto pneumatikám skvělou přilnavost za jakéhokoliv počasí. Nemusíte se bát použít tyto celoroční pneumatiky v zimním období, splňují totiž všechny přísné požadavky, které jsou kladeny na vlastnosti zimních pneumatik. Důkazem je symbol sněhové vločky. Vzorek běhounu je opatřen širokými drážkami, které účinně odvádějí vodu zpod pneumatik a snižují tak riziko obávaného aquaplaningu. Nízká hlučnost pneumatik MS Adapto umožňuje komfortní a tichou jízdu. Hladinu hluku pomáhá snižovat speciálně vyvinutý vzorek běhounu, který zajišťuje hladší jízdu.

Ve spotřebě paliva, se tyto pneumatiky umístily na stupni E evropského štítku. Přilnavost na mokru je zde pak hodnocena mezi stupni E- F, podle daného rozměru pneumatik. Podle rozměru pneumatik se liší také naměřená hlučnost, jejíž hodnota se pohybuje mezi 68-71 dB. Nezávislý test Auto Bild Německo 2009 označil tyto pneumatiky, testované v rozměru 175/65 R14 82T, jako dobré.

Celoroční osobní pneumatiky Sava MS Adapto nabízejí vynikající ovladatelnost, přilnavost a skvělé brždění za každého počasí. Samozřejmostí je jejich odolnost vůči aquaplaningu i pohodlná a tichá jízda. MS Adapto je zkrátka cenově dostupná celoroční pneumatika, která vám zajistí bezpečnou a komfortní jízdu za každého počasí.