Skvělé letní pneumatiky pro všestranné využití vašeho SUV? Nokian Line SUV

Skvělé letní pneumatiky pro všestranné využití vašeho SUV? Nokian Line SUV

Hledáte skvělou letní pneumatiku, která vašemu SUV nabídne výborný jízdní komfort a všestranné využití? Vyzkoušejte Nokian Line SUV. Je maximálně pevná a bezpečná díky technologii aramidových bočnic Nokian. Dlouhá živostnost, skvělá přilnavost a dynamické jízdní vlastnosti vám zajistí skvělou jízdu ve městě i na nerovných cestách.

Pneumatika Nokian Line SUV vyniká především skvělým výkonem ve vlhkém a mokrém počasí. Kromě aramidové konstrukce, která zajišťuje pevnost pneumatiky a její odolnost vůči řezům a škodám, mají i velmi vysoký výkon a k tomu nepoměrně nízkou spotřebu paliva a zaručují bezpečnost na mokrých silnicích.

Skvělou ochranu proti aquaplanningu mají na svědomí trubkové drážky ukládající vodu, která by běžně zůstávala mezi povrchem pneumatiky a silnice, díky čemuž se zvyšuje přilnavost pneumatiky na mokré vozovce. Pneumatika disponuje i hlubokými diagonálními drážkami, jejichž úkolem je také ochrana proti aquaplanningu. A stabilitu vozu zajišťují i zkosené pravoúhlé drápy, které se kontrolovaně zachycují na povrchu silnice a zlepšují tím přilnavost při samotné jízdě i při zrychlování.

Delší životnost pneumatiky se mimo jiné zlepšují i odmršťovače kamínků, které brání jejich zavrtávání do pneumatiky a chrání ji tak před poškozením v terénu.

O vysoký komfort jízdy se stará i design, který slibuje nízkou hlučnost. Polokulovité důlky na povrchu pneumatiky snižují odpor vzduchu a ochlazují ji, čímž navíc zajišťují i větší odolnost proti opotřebení.

Ke skvělým vlastnostem přispívá i směs Line, ze kterého je pneumatika vyrobená. Směs příští generace, která kombinuje směs křemíku a pryže v korálovitě rostoucí molekulární struktuře, zesiluje tuhost běhounu. Posiluje tak skvělou přilnavost na suché i mokré vozovce, zvyšuje její odolnost, zmenšuje spotřebu paliva a naopak zvyšuje její životnost.