Skvělé letní pneumatiky pro všestranné využití vašeho SUV? Nokian zLine SUV

Skvělé letní pneumatiky pro všestranné využití vašeho SUV? Nokian zLine SUV

Letní pneumatika Nokian zLine SUV vám přinese opravdové potěšení z jízdy. Rychle reaguje na podněty řidiče a má skvělou přilnavost za sucha i za mokra. Díky technologii aramidových bočnic má navíc mimořádně dlouhou životnost. Vyniká sportovním ovládáním a bezpečností v extrémních podmínkách. A můžete si ji koupit i u nás.

Specifikem nové pneumatiky Nokian zLine SUV je především zmíněná technologie aramidových bočnic. Proč se výrobci rozhodli pro její vývoj? U pneumatik pro vozy SUV se totiž často poškozují boční stěny pneumatik a vývojáři chtěli zákazníkům nabídnout produkt, který bude odolný. Aramidové bočnice Nokian tuto ochranu nabízí, protože vůz chrání před nárazy a proříznutím. Aramidová vlákna, používají se mimo jiné v letectví a zbrojním průmyslu, jsou mimořádně odolná a zajišťují tuhost a pevnost bočnic.

Životnost nových pneumatik však prodlužuje i silný ocelový pás uvnitř konstrukce a nová směs běhounu. Obě pomáhají přizpůsobit pneumatiku pro rizikové situace a drsné zacházení.
 

Předvídatelnost a skvělý odtok vody

Vysoká životnost však není jediným unikátem nové pneumatiky. Její vynikající vlastností je i předvídatelnost a rychlé reakce při vysokých rychlostech. Nokian zLine SUV tak zajišťují velmi komfortní a bezproblémovou jízdu, a to i za vysokých rychlostí. Pneumatika má hodnocení A za skvělou přilnavost na mokré silnici podle hodnocení Evropské unie. Má totiž agresivní nožové drážky ve středových žebrech, které odvádí vodu do podélných drážek. Odtok vody navíc urychlují i čtyři široké, leštěné hlavní drážky, které zlepšují odtok vody, ale navíc pneumatice dodávají elegantní vzhled.

Nabídka velikostí této nové finské pneumatiky je také velmi široká, je dostupná ve škále velikostí od 17 do 22 palců pro rychlostní třídy V (240 km/h), W (270 km/h) a Y (300 km/h). K dostání jsou od letošního jara a najdete je v naší nabídce.