S novými Barum Bravuris 3HM se dostanete ještě dál

S novými Barum Bravuris 3HM se dostanete ještě dál

Písmena HM zkracují sousloví  high mileage, v překladu do češtiny by to znamenalo velké množství najetých kilometrů. Nové pneumatiky Barum Bravuris 3HM vám přesně tohle zajistí. Firma tak totiž označuje všechny své produkty se skvělým kilometrovým výkonem.

Letošní novinka značky Barum přináší neomezenou jízdu, dlouhou životnost a ekonomičnost. Díky svým skvělým charakteristikám vás nové pneumatiky dostanou ještě dál než doposud, mají mimořádné jízdní vlastnosti a vysoký jízdní komfort. Jsou to totiž vyvážené pneumatiky a  ve všech jízdních podmínkách se dají velmi přesně ovládat.

Vysoký kilometrový výkon nijak nenarušuje jízdní vlastnosti pneumatik, vydrží vám proto ještě déle než jste zvyklí. Důvodem je velký počet lamel v širokých a plochých konturách, které zajišťují rovnoměrnou tlakovou zátěž a tak méně deformují pneumatiku.

Co všechno se dá od nových Barum Bravuris 3HM očekávat?

Centrální a středová žebra jsou dostatečně široká a díky tomu podporují přenos bočních sil na úzké úhly kol. V praxi to znamená, že se na nových letních pneumatikách nebudete muset bát vyrazit například na výlet vysoko do hor, protože vám popsaná technologie zajistí bezpečnou jízdu na klikatých cestách.

Navíc pneumatiky garantují dobrou směrovou stabilitu a poskytnou vám bezpečí za různého počasí, mají totiž velmi krátkou brzdnou dráhu, i na mokrých silnicích. Tuto vlastnost pneumatiky získaly díky zlepšenému kontaktu mezi pneumatikou a povrchem silnice. Vděčí za to ještě většímu počtu záběrových hran a lamel a tato nová technologie díky tomu zaručuje lepší záběr na mokré vozovce.

Navíc tento typ pneumatik nabízí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou a k dostání jsou v různých rozměrech. Věříme proto, že si u nás vyberete.