Spolehlivý výkon v zimním období přináší Falken Eurowinter HS449

Spolehlivý výkon v zimním období přináší Falken Eurowinter HS449

Výkonná zimní pneumatika od společnosti Falken, určená pro osobní vozy, se v konkurenci rozhodně neztratí. Její směrový dezén obsahuje množství drážek, které zajistí dobrou přilnavost v případě mokra a rozbředlého sněhu na vozovce. Tyto drážky zároveň účinně odvádějí sníh. Speciální 3D Canyon lamely použité v běhounu pneumatiky pomáhají udržet její kontakt s vozovkou i ve velmi náročných podmínkách, zahrnujících zledovatělý i mokrý povrch.

Díky speciálním blokům, které odbourávají hlučnost, vám tyto pneumatiky zaručí tichou jízdu. Použitý nylon zvyšuje odolnost ve vysokých rychlostech a má vliv na rovnoměrnost opotřebení vzorku. Různě široké boční drážky v dezénu pneumatik pomáhají udržovat kontakt s vozovkou v zimních podmínkách, zajišťují spolehlivost v mrazivém období. Již zmíněná technologie lamel, 3D Canyon, zvyšuje schopnost pneumatik HS449 brzdit na zledovatělém povrchu a zároveň také stabilitu a ovladatelnost vašeho vozu na suché, mokré i zasněžené vozovce. Také vylepšená směs běhounu s obsahem siliky přispívá k lepšímu handlingu a flexibilitě pneumatik v chladném počasí. Pneumatiky Falken Eurowinter HS449 nabízejí precizní směrovou stabilitu a jízdní komfort.

Úspora paliva, tedy valivý odpor, který ji ovlivňuje, je u těchto pneumatik hodnocena stupněm E, stupeň C získali v evropském hodnocení u kritéria přilnavosti na mokru. A jaká je jejich hlučnost? Ta byla naměřena 73 dB. Uvedené hodnoty jsou z evropského štítku pro konkrétní typ této pneumatiky (225/55R16 99H XL HS449 FALKEN) z naší nabídky.

Historie společnosti Falken sahá až do roku 1983, se zaměřuje především na produkty určené pro vysoce výkonná vozidla. Skvělý výkon v zimních podmínkách a zároveň i spolehlivost na suchu, takové jsou pneumatiky Falken Eurowinter HS449.