Barum Polaris 2

Barum Polaris, nová zimní pneumatika od tohoto českého výrobce, je nástupcem hojně prodávaného dezénu OR 60 Polaris.

Pneumatika má dvě rozdílné koncepce lamel – Z-lamely ve středové oblasti a sinusové v ramenní oblasti . Zlepšuje se tak chování vozidla při rychlé jízdě, jak na silnicích, tak i při jízdě na sněhu v horských oblastech. Optimalizovaný design pneumatiky Barum Polaris navržený počítačem Vám zajistí vysoký kilometrový výkon.

Výrobce uvádí použití této pneu pro nejčastěji používané automobily v Evropě. Barum Polaris má vysoký jízdní komfort, nízkou úroveň hluku a polský časopis AutoSwiat ji vyhlásil vítězem svého testu.

Součástí největšího českého výrobce pneumatik je servisní sít Barum, které patří pod firmu Barum Continental. Tato firma se v roce 1999 stala také největším závodem na výrobu pneumatik v Evropě.

Zakládá si na historii svého oboru (první pneumatiky u nás vyráběla ve čtyřicátých letech firma Baťa), ale i na moderních vývojových trendech a obchodní strategii. Spojení otrokovické pneumatikárny se strategickým zahraničním partnerem v roce 1993 se ukázalo navýsost správným rozhodnutím. Continental přinesl do Otrokovic nejmodernější technologie a nové strojní zařízení, ale také novou podnikovou kulturu a nové přístupy k práci.

Na české auto prostě česká pneumatika patří....