Pirelli Winter SnowSport

Pirelli Winter SnowSport je pneumatika s asymetrickým dezénem, která zaručuje bezpečnou jízdu, aniž by utrpěl vysoký komfort přepravy.

Zaručuje vysoký výkon na suchém, zasněženém i zledovatělém povrchu. Tato pneu je určena především pro sportovní automobily a limuzíny. Pirelli Winter SnowSport má diferencovanou geometrii a speciální profil a díky tomu je zajištěna lepší reakce pneu při brzdění na zasněženém povrchu vozovky.

Pneu je odolná vůči aquaplaningu díky speciálním podélným kanálkům. Asymetricky rozložené plošky profilu zajišťují lepší příčnou přilnavost pneu.

Kvalitu této pneumatiky potvrdily srovnávací testy od různých světových odborných motoristických časopisů.

Společnost Pirelli patří mezi 5 největších výrobců pneumatik na světě. Byla založena již v roce 1827. V roce 1901 byla uveden ana trh pneumatika“Ercole“, která se používala na jedny z prvních automobilů.

Pirelli nabízí celou řadu pneumatik pro osobní automobily i užitkové vozy a zaměřuje se zde na vysoký a velmi vysoký výkon výrobků, jejichž cílem je spojit vynikající úroveň stability a bezpečnosti řízení za všech podmínek, se zvýšenou přilnavostí a držení vozidla na silnici, dokonce i při vysokých rychlostech. Tyto pneumatiky jsou vhodné především pro vysoce výkonné automobily, které by měly navíc jejich kvality podtrhnout.